Post offer now
Junior Jobs Only on Facebook!
❤️ Please reference you have found the job on Junior Jobs Only!

Salary

6000-11000 zł

Where?

Warsaw, Poland

Where?

Salary

Description

Koncentrujemy się na jakości oprogramowania i procesie rozwoju. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi projektami w naszym centrum badawczym. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań, zajmujemy się ich specyfikacją, weryfikacją jakości oprogramowania i przeprowadzamy rygorystyczne testy w wielu miejscach na całym świecie.

Rola i obowiązki

• Rozwój automatyzacji testów - obszar ekosystemu technologii telewizji cyfrowej;

• Rozwój automatyzacji procesów - integracja systemów testowych z wewnętrznymi systemami zarządzania w celu zwiększenia wydajności operacyjnej;

• Tworzenie nowych pomysłów / wykorzystanie istniejących możliwości opracowania najnowocześniejszych rozwiązań testowych;

• Opracowanie i ulepszenie istniejących narzędzi testowych do automatyzacji testów;

• Testowanie wdrożenia systemów.

Umiejętności i kwalifikacje

• Idealny kandydat będzie miał co najmniej licencjat z informatyki lub inżynierii;

• Ponad 2 lata doświadczenia w rozwoju Python i / lub JavaScript / HTML5 / CSS3 SW

• Znajomość technik i narzędzi automatyzacji testów, a także testowania ręcznego;

• Podstawowa znajomość Confluence;

• Podstawowa znajomość Linuksa;

• Podstawowa znajomość relacyjnych i / lub baz danych NoSQL oraz mechanizmów zapytań;

• Kreatywność, pracowitość, zaangażowanie;

• Dobra komunikacja w języku angielskim;

• Umiejętności pracy w grupie;

Na plus

• Agile, Selenium Web Driver, Java, Github, Jenkins, C ++ i Jira;

• Znajomość technologii telewizji cyfrowej;

• Znajomość interfejsów API RESTful;

• Praktyczna znajomość LabView i TestStand.

Oferujemy

• Szeroki zakres szkoleń i ogromne wsparcie w rozwijaniu umiejętności algorytmicznych

• Możliwość pracy w wielu projektach

• Praca z najnowszymi technologiami na rynku

• Miesięczny budżet na integrację

• Rozpoczęcie pracy między 7 rano a 10 rano

• Stacja robocza na PC / Laptop + 2 zewnętrzne monitory

• System operacyjny: Linux, Windows

Benefity:

• Prywatna opieka medyczna (w tym dentysta, możliwość bezpłatnego dodawania członków rodziny)

• Karta Multisport

• Ubezpieczenie na życie

• Karta obiadowa

• Częściowy zwrot kosztów kursu języka angielskiego

• Różnorodne rabaty (teatry, restauracje)

• Nieograniczony bezpłatny dostęp do Centrum Nauki Kopernik dla Ciebie i Twoich znajomych

• Pokoje relaksacyjne

How to apply:

Want to apply for to Antal?

Send your resume and portfolio

Contact:

damian.cierpisz@antal.pl